Menu

amnezja

plotki na wesoło plotki słowa i mp3 dla zakochanych oraz gry miłosne czyli m jak Magda m tapety na komórkę inspiracja dla sms filmy i dowland życia i wszystko last minute hotele noclegi turystyka mapa świata przepisy kulinarne. Plotki, ploteczki , gorące tematy, nowości.

SWINGERSI W POLSCE

ufujestem
Są biznesmenami, handlowcami, uprawiają wolne zawody. Spotykają się w grupach liczących około dwudziestu osób. Większość z nich ma 35-45 lat. Nazywają się swingersami - to slangowe określenie kogoś, kto przygląda się parom uprawiającym seks. Spotykają się w tzw. swingers clubs, urządzanych najczęściej w prywatnych domach któregoś z członków. Reporterzy "Wprost" spędzili wieczór w klubie swingersów w willi położonej niedaleko Sulejówka. Większość gości uprawiała seks ze stałym partnerem, ale w obecności innych. Mniejszość wymieniała się partnerami - kilkakrotnie podczas nocy.
W zachodniej Europie działa ponad 5 tys. klubów swingersów . W Polsce powstało dotychczas około 70 klubów grupowych zabaw seksualnych. Tylko w Warszawie i okolicach jest 12-15 swingers clubs. Zainteresowani umawiają się na wspólne zabawy przez Internet. Spotkaniaswingersów , czyli seks grupowy, nie są niczym nowym, także w Polsce. Nowe jest coraz większe przyzwolenie na seks grupowy i powstanie ruchu . W naszym kraju przełomem okazały się lata 1998-1999 r., kiedy to w firmie Pink Press nakręcono dwie części pornograficznego filmu "Śląski karnawał". Film był w istocie zapisem seksu zbiorowego z udziałem grupy przyjaciół, w większości z górniczych rodzin, od kilku lat spotykających się w weekendy na seksualnych zabawach. Dziełko cieszyło się tak wielką popularnością, że rok później nakręcono "Śląski karnawał 2000". Film ten ośmielił wiele osób do szukania kontaktów z innymi amatorami seksu grupowego, w czym pomagały internetowe stronyswingersów ./WPROST/

Komentarze (4)

Dodaj komentarz
 • Gość: [mimka] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Chyba jedynym niekomercyjnym klubem w Polsce jest www.swinglife.pl organizuja swietne zabawy tego typu

 • Gość *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  A dlaczego klub ma być niekomercyjny? Czy jak idziesz do restauracji, to też liczysz że nakarmią cię za darmo? Co to za klub ten swinglife, skoro bazują na wynajmowaniu części hoteli i pensjonatów? Jak można to nazwać w ogóle klubem?

 • Gość *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  wydaje się, ze swing to fajna rzecz...

 • ufujestem

  Rozwiązłe życie górników kto by pomyślał :)

© amnezja
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci