Menu

amnezja

plotki na wesoło plotki słowa i mp3 dla zakochanych oraz gry miłosne czyli m jak Magda m tapety na komórkę inspiracja dla sms filmy i dowland życia i wszystko last minute hotele noclegi turystyka mapa świata przepisy kulinarne. Plotki, ploteczki , gorące tematy, nowości.

GWIEZDNY PYŁ?-BIG BROTHER

ufujestem

Jeszcze dobrze nie ochłonęłam po wyczynach Yolandy z ostatniej edycji programu a tu już kolejna porcja tej pani. Coraz poważniej zastanawiam się nad tym czy Yolanda jest urocza bystrą, ambitną młodą damą czy tylko idiotką w lateksie?
Kolejna odsłona programu z udziałem gwiazd. Szczerze przyznam że, tylko Jarek Jakimowicz jest mi jakiś na gwiazdę pasujący i oczywiście lider zespołu Boys. Reszta to  zarodki gwiazd można powiedzieć gwiezdny pył.
Czym się kierują te osoby występując w programie czy dostały wielką kasę czy liczą na wielka sławę?

Komentarze (4)

Dodaj komentarz
 • Gość: [Mario] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Zarodki gwiazd? A kim jest autor tego artykułu że tak osmiela się oceniać wspaniałą wokalistkę jaką jest Sasza z zespoły The Jet Set, i stawia jakiegoś disco-polowca wyżej niż Saszę?!

 • ufujestem

  Tak Mario zarodki! Kim jest Sasza? Mniej wypasioną wersją Dody? Czym sobie zapracowała na to być uznana za gwiazdę? Występami w programie telewizyjnym? Diskopolowiec ma więcej fanów raczej!

 • Gość: [disco polo] *.centertel.pl

  gdy discopolowiec odnosil juz sukcesy to sasza na dywan po drabinie wchodzila jeszcze na na chleb mowila peb hee

 • Gość *.adsl.inetia.pl

  gwiazdo ty moja

© amnezja
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci